PRIMORDIAL Kuře & Losos balení 12kg příchuť Kuře & Losos

  • Balení: 12kg
  • příchuť: Kuře & Losos
  • Dostupnost: Naskladněno do 7 dnů (pokud je u dodavatele skladem)
  • Naše cena: 1.160  Kč s DPH
PRIMORDIAL Kuře & Losos
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Balení
příchuť
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Typ krmivabez obilovin
Pro:všechna plemena psů, dospělé i seniory
DoporučujemeAno

Kompletní bezobilné krmivo pro dospělé psy s čerstvým lososem a kuřecím masem.

Typ krmiva:
bez obilovin

Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří žili blízko vodních toků a živili se čerstvým masem a rybami.

Primordial Kuře a Losos je kompletní bezobilné vysoce stravitelné krmivo bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin.

Kuřecí maso, striktně z volného výběhu, poskytuje snadno stravitelné bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Losos, jako všechny ryby, je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci pro kůži a srst a jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a cévy).

Dále je bohatý na minerální soli a jeho bílkoviny jsou snadno stravitelné.

Ovoce a zelenina bohaté na vitaminy, minerály a fytonutrienty, trávicí vlastnosti jablka, antioxidační funkce granátového jablka a šípku a podpora jater ze strany ostropestřce dodávají tomuto krmivu dokonalou rovnováhu chuti a živin. Jedná se o skutečně holistický produkt, který aktivně přispívá k celkovému zdraví psa.

OSTROPESTŘEC – GRANÁTOVÉ JABLKO – JABLKO – ŠÍPEK – ROZMARÝN

Složení: čerstvý losos (35 %), sušené kuřecí maso (24 %), hrášek, brambory, kuřecí tuk (11 %), bob, lněné semínko (2 %), sušená dužnina řepy, kvasnice, prášek z mořské řasy (0,3 %), oligofruktóza (0,2 %), kvasnicový produkt (0,2 %), mojave yucca (0,03 %), ostropestřec (Silybum marianum L.) (0,02 %), sušené granátové jablko (Punica granatum) (0,02 %), sušené jablko (Malus pumila) (0,02 %), sušený plod šípku (Rosa Canina L.R., Pendulina L.) (0,002), sušené ostružiny (Rubus ulmifolius Schott.) (0,0006 %), glukosamin, chondroitin-sulfát, extrakt z rozmarýnu.

Výživové doplňky na kg: 3a672a vitamin A 21000 UI, vitamin D3 1400 UI, 3a700 vitamin E 180 mg, E4 síran měďnatý pentahydrát 59 mg, E1 siderit 62 mg, E5 oxid manganatý 77 mg, E6 síran zinečnatý monohydrát 186 mg, E2 jodid draselný 4,85 mg, E8 selenin sodu 0,35 mg.

Analytické složky: Vlhkost 8 %, hrubá bílkovina 30 %, hrubé oleje a tuky 18 %, hrubá popelovina 8,3 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Zboží PRIMORDIAL Kuře & Losos je zařazeno v kategorii Primordial