Házeč Pocket barva/velikost hračky Zelená počet kusů 1 ks

  • Barva/velikost hračky: Zelená
  • počet kusů: 1 ks
  • Dostupnost: Naskladněno do 7 dnů (pokud je u dodavatele skladem)
  • Naše cena: 190  Kč s DPH
Házeč Pocket
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Barva/velikost hračky
počet kusů
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
DoporučujemeAno

Tato kompaktní verze házeče je nejkratším házečem v nabídce Chuckit!. Najde využití téměř všude. V pohodě se vejde do batůžku a je ideální na dlouhé výlety a cestování. Úžasný pro použití na zahradách a v malých parcích.

Tato kompaktní verze házeče je nejkratším házečem v nabídce Chuckit. Najde využití téměř všude. V pohodě se vejde do batůžku a je ideální na dlouhé výlety a cestování. Úžasný pro použití na zahradách a v malých parcích.Používejte se standardními tenisáky nebo s originálními míčky Chuckit!

Návod k použití:

Najděte to správné volné prostranství, dále od lidí, zvířat a staveb. Pevně uchopte házeč ChuckIt s míčkem, zapažte s házečem až se dostane míček za úroveň Vašich zad a poté švihněte paží dopředu. Míček vylétne pokud švihnete dostatečně rychle.

Pokud chcete míček na zemi jednoduše sebrat, uchopte držadlo házeče a umístěte čelisti házeče nad míček. Poté zatlačte směrem dolů.

 

Délka: 31 cm

Házeče jsou vyrobené z velmi lehkého a odolného materiálu a je možné jej používat se standardními tenisáky a originálními míčky Chuckit!.

 

Další fotografie:

Házeč Pocket
Házeč Pocket
Zboží Házeč Pocket je zařazeno v kategorii Házeče míčků