Detoxikace organismu psa

Příčiny nemocí - Odpady z nepřirozené výživy, konzervanty, umělé vitamíny, chemikálie, toxiny a jiné nepřírodní látky organismus zatěžují. Tyto jedovaté látky se v organismu usazují a narušují fyziologické funkce (vlastní práci) všech jeho orgánů. Organismus trpí pozvolnou otravou. Následkem je zdravotní problém nebo nemoc. Více Informací nabízí článek Příčiny nemocí psů a koček.

Základní opatření - Detoxikace organismu (vnitřní očista) je proto základním opatřením při řešení všech zdravotních potíží, stejně tak jako při řešení prakticky káždé nemoci. Detoxikace zbaví střevo (a ostatní orgány) nashromážděných odpadních látek, chemikálií, toxinů a parazitů. Tato očistná kůra posílí imunitu a nastartuje ozdravné procesy.

Charakteristiky produktů v této kategorii:

Čistič střev Odstraňuje hnilobný nános a připravuje klima pro dobré bakterie, tekutý, jen pes Čistič střev v prášku Odstraňuje hnilobný nános a připravuje klima pro dobré bakterie, kočky a citlivý pes Aktivní střevo Podporuje kondici střeva, dodává dobré bakterie pro střevní mikroflóru, pomoc při průjmu Čistič orgánů Toxisan Zaopatření a kompletní detoxikace orgánů látkové výměny, zejména játra a ledviny ToxiVet sorb Váže toxiny v trávicím traktu (detoxikuje), podpora trávení, také pomoc při průjmu Regenerátor Dog Fit Regenerační kůra (zaopatření + šetrná detoxikace) >> multitalent na všechny potíže

Detoxikace a zaopatření jater a ledvin
Detoxikace a zaopatření jater a ledvin
Detoxikační a regenerační doplňky výživy
Detoxikační a regenerační doplňky výživy