BARF - Hejk komplet balení 400g příchuť rybí

  • Balení: 400g
  • příchuť: rybí
  • Dostupnost: Skladem
  • Naše cena: 48  Kč s DPH
BARF - Hejk komplet
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Balení
příchuť
Sdílejte tento produkt s ostatními

Štítky

Tento balíček obsahuje svalovinu a kosti z hejka mořského (mořské štiky) a je doplněn o ovoce a zeleninu (mrkev, čínské zelí, jablka).

Balení:
BARF - HEJK KOMPLET je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Složení:
Tento balíček obsahuje svalovinu a kosti z hejka mořského (mořské štiky) a je doplněn o ovoce a zeleninu (mrkev, čínské zelí, jablka).                                                                             

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Maso z hejka je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa. Hejk se hodí pro psy s horší funkcí jater nebo ledvin. Díky nízkému obsahu tuku je vhodný i pro psy na redukční dietě, psy s onemocněním slinivky nebo i jen s citlivým trávením.  Díky nízkému obsahu kostí je hejk vhodný i pro psy, kteří s barfem teprve začínají. Zdravým i nemocným psům můžeme zařadit hejka do jídelníčku jednou až dvakrát týdně.

Popis: 
Hlavní složkou Hejka kompletu jsou maso a kosti z hejka. Hejk komplet zajisté udělá radost majitelům psích alergiků, protože zrovna maso hejka řadíme k druhům, které alergie na krmivo příliš často nevyvolávají. Více o krmení psích alergiků  a o eliminační dietě se dočtete v našem článku.  Hejka řadíme k mořským rybám s nízkým obsahem tuku. Maso je bílé a měkké, zároveň také velmi chutné. Z tuků je vysoký především obsah důležitých omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst ale i nervový systém.  V mase hejkanajdeme vitamíny B, C, E a A. Z minerálů se v mase hejkavyskytuje draslík, fosfor a hořčík. Rostlinnou složku hejka kompletu tvoří mrkev, čínské zelí a jablka.  Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva všeobecně. Čínské zelí je zelenina s nízkou energetickou a vysokou výživovou hodnotou. Obsahuje především vitamín C, dále je zdrojem vitamínů skupiny B. Z minerálů můžeme jmenovat draslík, hořčík, vápník, železo a menší množství sodíku. Jablka obsahují ovocné cukry a pektiny, které zlepšují trávení a samozřejmě i vitamin C.

Tento balíček obsahuje kosti, nemusíme k němu tedy již nic dalšího přidávat.

Analytické hodnoty:
vlhkost 77,1 %, bílkoviny 18 %, sacharidy 0,2 %, tuky 2 %, vláknina 0,9 %, popel 1,8 %